Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

 

Wielkość penisa to dla wielu mężczyzn ważna sprawa. W końcu zbyt mały członek może nie zadowolić naszej partnerki.

Mamy do dyspozycji wiele sposobów na powiększenie penisa. Jednak większość decyduje się na domowe metody, z obawy przed efektami ubocznymi zabiegów.

Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

Jak czytamy w artykule o powiększeniu penisa na doktorfit.edu.pl: Wielkość penisa zależy od wielu czynników. Jednak osoby otyłe z reguły mają mniejszego członka.

Dzieje się tak, ponieważ część penisa jest przykryta tkanką tłuszczową. Dlatego jeśli chcemy powiększyć penisa, to powinniśmy zacząć od odchudzania. W ten sposób możemy zyskać około 2 cm długości prącia.

Regularna aktywność fizyczna i zdrowa dieta wpływa pozytywnie na pracę całego organizmu, w tym również na układ krążenia.

Dzięki temu członek będzie lepiej ukrwiony, co wpłynie na wydłużenie czasu stosunku i poprawę erekcji. Dodatkowo lepiej ukrwiony penis będzie nieco grubszy.

Wpłynie to na lepsze zaspokojenie partnerki. Za ukrwienie odpowiadają mięśnie kegla. Możemy wykonywać ćwiczenia, które zaangażują tą grupę mięśniową do pracy. Jednym z ćwiczeń jest zawieszenie ręcznika na penisie w czasie erekcji.

Żeby ręcznik nie spadł na ziemi, musimy napiąć właśnie mięśnie kegla. Takie ćwiczenie możemy wykonywać przez 5-10 minut codziennie. Z czasem możemy zmienić ręcznik na większy, lub namoczyć go w wodzie, co zwiększy jego wagę.

Rozciąganie członka

Kolejnym sposobem na powiększenie penisa są ćwiczenia rozciągające. Do ich wykonania potrzebny będzie lubrykant. Alternatywą może być również olej kokosowy. Ćwiczenia te wykonujemy, kiedy członek znajduje się w stanie spoczynku.

Łapiemy penisa u podstawy za pomocą kciuka i palca wskazującego, a następnie rozciągamy go. Rozciągniętego penisa przytrzymujemy przez 15-30 sekund, po czym powtarzamy całą czynność.

Ważne tutaj jest to, żeby rozciągać członka na wszystkie strony. Ćwiczenia te wpłyną na długość i grubość penisa. Zamiast ćwiczeń możemy również kupić ekspander, czyli urządzenia rozciągające członka.

Ekspander możemy nosić podczas wykonywania codziennych czynności. Działa tak samo jak ćwiczenia rozciągające, jednak musimy dobrze dopasować siłę rozciągania. J

Jeśli czujemy ból w czasie noszenia urządzenia, to powinniśmy natychmiast przerwać korzystanie z urządzenia.

Pompki erekcyjne

Pompki erekcyjne to kolejny sposób na powiększenie penisa. W sklepach znajdziemy dwa typy pompek. Pierwszy to pompka próżniowa.

Wytwarza ona podciśnienie, które powoduje zwiększony napływ krwi do penisa. W ten sposób ciała jamiste rozciągają się, żeby przyjąć większą ilość krwi. Regularne stosowanie pompki erekcyjnej może trwałe zwiększyć rozmiary penisa.

Dotyczy to zarówno jego długości, jak i grubości. Innym rodzajem są pompki wodne, inaczej zwane bathmate. Działają podobnie do pompek próżniowych, jednak tutaj potrzebna jest woda. Jest to lepsza metoda dla osób z suchą skórą.

Wodna pompka dodatkowo nawilży skórę. Pompki erekcyjne musimy używać codziennie przez około 10-15 minut. Jak dodają producenci tych urządzeń regularne stosowanie może wydłużyć i pogrubić penisa o kilka centymetrów.

Przed pompowaniem warto wykonać ćwiczenia rozciągające. Połączenie tych dwóch metod może przyspieszyć uzyskanie oczekiwanych efektów.

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa mogą wydłużyć i pogrubić członka o kilka centymetrów.

Oczywiście wymaga to półrocznej lub rocznej kuracji. Tabletki zawierają substancje, które poprawiają męskie libido.

W ich składzie znajdziemy przede wszystkim buzdyganek naziemny, który od wielu lat wykorzystywany był w medycynie ludowej do leczenia problemów z płodnością.

Tabletki na powiększanie penisa poprawiają ukrwienie członka i zwiększają poziom testosteronu.

Suplement ten może być dobrym uzupełnieniem do stosowania pompek lub ćwiczeń rozciągających.

Oprócz tabletek mamy do dyspozycji inne preparaty na powiększenie penisa. Są to między innymi kremy i żele, które stosujemy na około 10 minut przed stosunkiem. Wpływają one na poprawę erekcji i wydłużenie czasu stosunku.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *